יצרן רובוטים שואבי אבק

חברת לילין אינטרנשיונל גרופ בע"מ, אשר מפעלי הבת שלה ממוקמים בשנזן ובשיאמן, היא יצרנית מקצועית רחבת-היקף ובעלת מרכז מחקר ופיתוח עצמאי המתמחה בפיתוח ובייצור של רובוטים שואבי אבק ומנקים. בעזרת קבוצת טכנולוגיה חזקה, מתקני עיבוד ובדיקה מתקדמים ושירות מצויין, הצלחנו לקבל את תעודת מערכות האיכות... יותר

שואב אבק אוטומטי

שם המוצר: רובוט שואב אבק

מספר פריט: LL-272899

תכונות המכשיר

1.      כיוונון שאיבה חכם

מוצר זה מסוגל לכוונן באופן אוטומטית את עוצמת השאיבה שלו כאשר הוא נתקל בסביבות רצפה שונות (הרובוט יסתובב במקום באינטנסיביות רבה יותר כשהוא יאתר אזור מלוכלך מהרגיל). לא זו בלבד שתכונה זו הופכת את הנקיון ליעיל יותר, היא גם עוזרת לכם לחסוך באנרגיה וחשמל.

 

2.      טכנולוגיית מניעת-קשרים

טכנולוגיית מניעת הקשרים המשופרת מונעת מהרובוט להתקע בכבלים, גדילי שטיחים וציציות. הרובוט מסוגל לדלג מעל כבל בגובה שני סנטימטרים בתנועה חלקה וקלה. יש לו גם יכולת טיפוס, והוא מסוגל לעלות במעלה מדרון בשיפוע תלול עד 45 מעלות.

3.      לוח זמנים או פונקציית הגדרת זמני נקיון

הגדירו מראש כל שעה במהלך יום נקיון מסויים, במהלך כמה ימי נקיון רצופים או ביום קבוע בשבוע. לפי הגדרה זו, המכשיר יתחיל לנקות את ביתכם באופן אוטומטי – כאשר אתם נמצאים בעבודה או בחופשה לרגל עסקים.

כמו כן אתם יכולים להגדיר את משך זמן הנקיון, הנע בין דקה אחת ל-24 שעות.

עם זאת, בשעה הייעודה ולאחר שהרובוט יתחיל לפעול לפי הגדרות הפונקציה, אם הרובוט יכובה באופן ידני אזי פונקציית הגדרת משך זמן הנקיון תבוטל.

במסגרת השימוש בפונקציה זו, למשל, אם תגדירו את עבודת הרובוט שתמשך שעתיים וחצי ולאחר שעה אחת של עבודה רמת הספק הסוללה של הרובוט תרד והוא יפנה על מנת להטעין את עצמו, ברגע שיהיה טעון במלואו הוא ימשיך לעבוד באופן אוטומטי עד שיסיים שעתיים וחצי של עבודה שוטפת.

4.      פונקציית איתור הלכלוך

המכשיר מצוייד בפונקציית איתור רמות הלכלוך. במהלך פעילותו, אם הרובוט יגיע למקום הסובל מרמות לכלוך ופסולת גבוהות, הוא יגדיל את מידת האינטנסיביות המופעלת על אותו אזור ויאריך את משך הנקיון.

5.      תצוגת LCS ומחוונים מנחים

הרובוט יכול לזהות מצבים חריגים שונים והמחוונים יהבהבו בהתאם ברגע שתזוהה בעיה כלשהי בתהליך הנקיון, כמו רמות הספק סוללה נמוכות; מברשות צדדיות הזקוקות לניקוי; מיכל אשפה שאינו מותקן במקומו; מברשת מתגלגלת, מברשת גולשת או שהגלגל התעקם או ניזוק איכשהו, מצבים שניתן לראות את תיאורם בתצוגת ה-LCD של המכשיר.

6.      מגוון מצבי נקיון

מצבי נקיון המותאמים אישית על מנת לענות על צרכי הנקיון השונים של משפחות שונות וכדי להגיע ליעילות הנקיון המושלמת ביותר. מצב  נקיון אוטומטי: כיסוי נקיון מירבי; מצב נקיון כתמי: נקיון חלקי, מנקה לאורך קירות או פרטי ריהוט.

7.      מידות רעש נמוכות: כ-55 דציבלים

בהשוואה לרובוטים דומים הקיימים בשוק, זוהי מידת הרעש הנמוכה ביותר כך שתוכלו להתמקד בעבודה או בלימודים בזמן שאתם מנקים.

8.      מברשות צד גמישות

מנוע יחיד השולט בפעולת מברשת הצד והופך את הרובוט ליעיל עוד יותר בכל הנוגע לניקוי השוליים והפינות.

9.      נורת אור אולטרא-סגול לעיקור ובישום

הפעילו את נורת האור האולטרא-סגול (UV) במהלך הנקיון לעיקור האזור. תוכלו להשתמש גם בפונקציית הבישום.

10.  פונקציית טאטוא

פונקציית הטאטוא תוכנן בעיקר על מנת להשלים את פעולתו של הרובוט וליצור רצפה נקייה לחלוטין.

.

11.  מיכל אשפה בעל קיבולת גבוהה (נפח קיבולת משוער 1 ליטר, נפח ממשי 0.7 ליטר)

מיכל האשפה בעל קיבולת גבוהה. הדבר מאפשר לרובוט להרים יותר שיער ופסולת, וכן קל יותר לסלק את האשפה שהוא אוסף. פונקציות המסנן יכולות למנוע זיהום שניוני במידה יעילה ומונעות לכלוך של הידיים.

12.  תצוגה המציינת את מצב הטעינה

בעת תהליך הטעינה, התצוגה תראה את מצב הטעינה. אור ירוק מהבהב פירושו שהמכשיר נטען. אור ירוק רציף פירושו שהטעינה הושלמה. אחרי השלמת הטעינה, המכשיר ייכנס למצב היזון זרם נמוך, כך שלא תצטרכו לחשוש שמא ייטען יתר על המידה.

13.  קיר וירטואלי

הקיר הוירטואלי נמנה על הציוד ההיקפי של המכשיר. הוא שולח כמה אותות אינפרא-אדומים (IR) מיוחדים היוצרים אזור חסום בפני הרובוט, כדי למנוע ממנו מלהכנס למקומות שאינם דרושים לניקוי. הוא מכונה "קיר וירטואלי" כי הוא מתפקד, ככל שהדבר נוגע לרובוט, כקיר.

 

14.  פוקנציית טעינה-עצמית

כאשר המכשיר במצב "עגינה", הוא יחפש אחר תחנת העגינה לטעינה שלו לאחר שיסיים לעבור וייכנס למצב השהייה. הרובוט יתחיל גם לחפש באופן אוטומטי אחר תחנת העגינה שלו, על מנת לטעון מחדש את הסוללה, אם הספק הסוללה יירד מתחת ל-15% ממטענה המלא במהלך הניקוי. הרובוט יזכור את לוח זמני העבודה וימשיך לנקות לאחר שייטען.

15.  שקית אשפה למיכל האבק

החבילה כוללת 10 יחידות של שקיות אשפה למיכל האבקה.

 

מפרט המכשיר

אספקת חשמל:               קלט זרם חילופין 100‑240 וולט, 50/60 הרץ

                     פלט זרם ישיר: 22 וולט, 1 אמפר

הספק ממוצע ליחידה:      35 וואט

מתח סוללה:           14.4 וולט, 2,500 מיליאמפר לשעה

משך טעינה:            4‑6 שעות

משך זמן עבודה:             60‑90 דקות

 

0

ציוד היקפי מרכזי

יחידת נקיון ראשית x1

קיר וירטואלי x1

מתאם x1

בסיס טעינה x1

מברשת צדדית x2

שלט רחוק x1

נייר ניגוב x6

שקיות אשפה x10

מדריך למשתמש x1

 

תעודות ואישור: CE, RoHS

-5_02.jpg-5_03.jpg-5_04.jpg-5_05.jpg-5_06.jpg-5_07.jpg-5_08.jpg-5_09.jpg-5_10.jpgשואב אבק אוטומטי
שואב אבק אוטומטי-5_01.jpg