יצרן רובוטים שואבי אבק

חברת לילין אינטרנשיונל גרופ בע"מ, אשר מפעלי הבת שלה ממוקמים בשנזן ובשיאמן, היא יצרנית מקצועית רחבת-היקף ובעלת מרכז מחקר ופיתוח עצמאי המתמחה בפיתוח ובייצור של רובוטים שואבי אבק ומנקים. בעזרת קבוצת טכנולוגיה חזקה, מתקני עיבוד ובדיקה מתקדמים ושירות מצויין, הצלחנו לקבל את תעודת מערכות האיכות... יותר

אודותינו

 

חברת לילין אינטרנשיונל גרופ בע"מ, אשר מפעלי הבת שלה ממוקמים בשנזן ובשיאמן, היא יצרנית מקצועית רחבת-היקף ובעלת מרכז מחקר ופיתוח עצמאי המתמחה בפיתוח ובייצור של רובוטים שואבי אבק ומנקים.

 

בעזרת קבוצת טכנולוגיה חזקה, מתקני עיבוד ובדיקה מתקדמים ושירות מצויין, הצלחנו לקבל את תעודת מערכות האיכות ISO9001 אשר הוגשה לנו על ידי DNV ואנחנו עומדים בדרישות תעודת הסביבה ISO14000. בינתיים, המכירות השנתיות שלנו מגיעות לשווי 50,000,000 דולר.

 

יתרה מזאת, אנו מספקים גם "פתרונות כוללים במארז אחד" אשר שיפרו את מתן השירותים שלנו ללקוחות מיקור-חוץ רבים, שהם הרוב השולט בקרב קהל לקוחותינו.

 

תודות לזכותו העצמאית לייבוא וייצוא, ובעודנו מתחילים להרחיב את עסקינו במישור הבינלאומי, אנו שולחים היום את מבטנו קדימה ומבקשים אחר שיתופי פעולה רחבים יותר עם לקוחות ברחבי העולם, בהתבסס על תועלתיות הדדית. אם אתם מעוניינים במה מן המוצרים והשירותים שלנו, אנא הרגישו בנוח לפנות אלינו למידע נוסף. אנחנו תמיד דובקים בעקרונות הכנות, עבודת הצוות המקצועית, האיכות, המחירים התחרותיים ביותר ושירותי פתרונות במארז אחד.