יצרן רובוטים שואבי אבק

חברת לילין אינטרנשיונל גרופ בע"מ, אשר מפעלי הבת שלה ממוקמים בשנזן ובשיאמן, היא יצרנית מקצועית רחבת-היקף ובעלת מרכז מחקר ופיתוח עצמאי המתמחה בפיתוח ובייצור של רובוטים שואבי אבק ומנקים. בעזרת קבוצת טכנולוגיה חזקה, מתקני עיבוד ובדיקה מתקדמים ושירות מצויין, הצלחנו לקבל את תעודת מערכות האיכות... יותר

LIECTROUX אלחוטיים ספין כפול ספוג חשמלי & שעווה עם מים ריסוס & שעווה ריסוס פונקציות, אלחוטי Mopping ו שעווה רובוט F528A

LIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботомLIECTROUX F528A Беспроводная двухспиновая электрическая швабра и воск с функциями распыления воды и воска, беспроводным роботом

שם המוצר: LIECTROUX F528A אלחוטיים ספין כפול ספין חשמלי מגבר & שעווה עם ריסוס מים & ריסוס שעווה פונקציות, אלחוטי Mopping ו שעווה רובוט


פריט מס ': F528A

 

צבע לבן


הערה:


פריט זה הוא מיוחד עבור moping וניקוי הכתם העיקש על הרצפה, אין לו פונקציה ואקום. עבור קליטת פרווה ושיער, עדיף להשתמש שואב אבק רובוט.


תיאור:

זה מנקה עם mopping ו שעווה פונקציות נעשה לנקות ו לטהר את כל הבית, להוכיח טיהור עמוק מבלי להשפיע על הרצפה. מתאים למספר משטחים, כולל עץ, אריחים, שיש וכו '.

לעשות את העבודה עם מאמץ אפס! עם רפידות microfiber, זה סיוע ניקוי תשחרר, להרים לנעול את הלכלוך. לנקות וללטש את הרצפה, תוך הרג חיידקים על ידי מילוי חיטוי לתוך מיכל המים.

צינור מתכת להרחבה לנוחות מרבית ורב-תכליתיות.


תכונות עיקריות:

 

רב-תכליתי ושעווה לניקוי וחיטוי (100 אחוז היגיינה):

זה נקי לנגב בצורה יעילה באופן טבעי מנקה עץ, אריח, בטון, צפחה, שיש: מגוון רחב של משטחי רצפה קשה. זה יכול לנקות באזורים שקשה להגיע אליהם ללא מאמץ לניקוי מלא, מתאים לכל משטחי הרצפה השונים שלך. כולל סוללה 2600mAh כוח, מבטיח אוטונומיה ארוכה תוך להיות ידידותי לסביבה. מגב שעווה הבית שלך עם אותו מוצר, שום מאמץ, בלי בלגן, לומר כן כוחה של היגיינה.


פעמיים סיבוב מהירות גבוהה דיסקים:


מצויד פעמיים דיסקיות נקי לסובב במהירות גבוהה, מתן כוח ניקוי גדול יותר (220-250 סל"ד, 6-9 מטרים רבועים / דקה).

העיצוב החדשני שלה משלב 2 אלמנטים שונים כדי להפוך את הרצפות שלך ללא רבב על ידי mopping וליטוש. לחץ על הכפתור והבהר את רצפותיך מבריקות ונקיות.

 

גדול, קל למילוי מיכל מים, אחד ריסוס המפתח מפתח:

גדול, מובנה טנק מים 220ml, אשר מבטיח זמן ריצה ארוכה, מספיק זמן כדי לנקות את הבית שלך עם מילוי אחד. זרבובית ריסוס המים נשלטת על ידי מפתח המונח על הידית, לשם שימוש פשוט, מיידי ונוחות קיצונית. מפתח אחד להפעלה, מפתח אחד לניקוי.


ידית טלסקופית ניתנת להרחבה:


פשוט לחץ על הכפתורים על הידית והפעל את הפונקציות שאתה צריך. מסופק בצינור מתכת טלסקופי מתכוונן. היי-טק, עיצוב ידית ארגונומי, עם אחיזה איתנה ורכה, מאפשר לך להשתמש במוצר בקלות וללא מאמץ פיזי.

 

חומר טוב, טכנולוגיה חדשנית, התנגדות ללחץ:


איכות גבוהה, חומר עמיד, מגיע עם ניקוי להחלפה וניתן לכביסה (סמרטוט ושעווה) רפידות. עשה כדי להפחית את המאמץ, לחסוך זמן, אנרגיה וכסף.

 

עיצוב אנושי, נעול עצמי, וכבות באופן אוטומטי:


כאשר הוא עומד, הוא יכבה באופן אוטומטי, גם לא צריך להישען על הקיר.

 

מפרטים:

נקוב מתח: 16.8V

כוח נקוב: 60W

רמת רעש: פחות מ 60dB

קיבולת הסוללה (ליתיום יון): 2600mAh

זמן טעינה: 2.5H

זמן עבודה:> 35 דקות (יבש Mopping); > 20min (רטוב Mopping)

מיכל מים: 220 מ"ל

 

מותג: LIECTROUX


משקל חבילה: 4.2 ק"ג

גודל החבילה (L x W x H): 55.8 x 32.5 x 12.5 ס"מ


תכולת החבילה: 1 x יחידה ראשית, 2 x בד שעווה, 2 x Mopping בד, 1 x מתאם כוח, 1 x ידית עליון, 1 x צינור טלסקופי מתכת, 1 x כוס מדידה, 1 x מדריך למשתמ